Organizasyon Kategorilerimiz
 

Düğün Organizasyonu

En özel gecenizin E | K EVENTS ile planlayın. Sizin için sınırsız hizmet ve tüm detayları düşünüyoruz. Size sadece keyfini çıkarmak düşüyor...

Kurumsal Organizasyonlar

E | K EVENTS ile tüm açılışlarınızı, çalışanlarınızla özel yemeklerinizi samimi ortamlarda gerçekleştirin.  Özel günler için işletmelerinize etkinlikler düzenliyoruz.

Nişan Organizasyonu

 Hayatınızdaki yeni başlangıçlarla hayallerinizi rüya gibi anlara dönüştürmek için yaratıcı kurgularımızla unutamayacağınız bir ortam yaratıyoruz. 

Doğum Günü Organizasyonu

E | K EVENTS ile yeni yaşınızı her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünülerek hazırlanmış bir doğum günü partisi ile unutulmaz anlar yaşayacağınızın garantisini veriyoruz. 

Biz Kimiz &

Neler Yapıyoruz

 

E | K EVENTS markası olarak uzun yıllardır hem yeme içme sektöründe hem de organizasyon ve banket alanında deneyimli ekibimiz ile İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz. Türk ve dünya mutfağını içinde barındırdığı geniş menüsü ile restaurantımızda özel günlere ev sahipliği yapmanın yanı sıra organizasyon alanında da özel planlamalar yaparak hizmet veriyoruz.

koskeroglu-organizasyonkoskeroglu-organizasyon
Uzman Ekibimizle Her Zaman Yanındayız